AKOMODIMI

Dhomë Treshe Deluxe

Kjo dhomë treshe përmban ajër të kondicionuar dhe minibar. Dhoma është e pajisur me një krevat dopio plus një sofa dhe është ideale për tre persona.

Rezervo Tani & Shijo Pushimet