AKOMODIMI

Dhomë Dopio Deluxe

Kjo dhomë dopio përmban ajër të kondicionuar, TV dhe kanale kabllore. Dhoma është e pajisur me një krevat dopio dhe është ideale për një çift.

Rezervo Tani & Shijo Pushimet