AKOMODIMI

Dhomë Katërshe Deluxe

Kjo dhomë përmban një minibar, ajër të kondicionuar dhe zonë qëndrimi. Dhoma është e pajisur me një krevat dopio plus një sofa dhe është ideale për katër persona.

Rezervo Tani & Shijo Pushimet