AKOMODIMI

Suitë Junior Deluxe

Kjo suitë ofron një ballkon, sistem kundër zhurmës dhe TV. Suita është e pajisur me një krevat dopio plus një sofa dhe është ideale për dy persona.

Rezervo Tani & Shijo Pushimet